اختلاف بوجود آمده بین حسین هدایتی و داریوش مصطفوی عمیق‌‏تر از آنی است که با یک جلسه حل و فصل شود و از این رو سازمان تربیت بدنی شدیدا بدنبال یک جانشین برای هدایتی است.

به گزارش ایلنا، حسین هدایتی که با تکیه براعتبار مادی خود وارد هیات مدیره پرسپولیس شد و چیزی نگذشت که از سوی سازمان تربیت بدنی به عنوان رییس هیات مدیره این باشگاه منصوب شد اکنون خواهان اختیارات بیشتری در این باشگاه است که برای رسیدن به این مهم، مشکل بزرگی به نام داریوش مصطفوی را سد راه خود می‌‏بیند.

گرچه طرفین همواره از وجود فضایی دوستانه و محبت آمیز در هیات مدیره باشگاه سخن گفته‌‏اند اما یکی از اعضای با نفوذ هیات مدیره پرسپولیس به ایلنا می‌‏گوید: حسین هدایتی بدنبال کسب اختیار تام در باشگاه پرسپولیس است و گویا در ابتدا وعده و وعیدهایی نیز به وی داده شده بود اما امروز که این وعده‌‏ها عملی نشده هدایتی نیز خواهان جدایی از پرسپولیس است.

این عضو هیات مدیره می‌‏گوید : داریوش مصطفوی گویا نفوذ بیشتری نسبت به هدایتی در جمع مدیران ارشد سازمان تربیت بدنی دارد و از آنجا که سازمان تربیت بدنی دوست ندارد که این عضو فوتبالی خود را از جمع هیات مدیره از دست بدهد بنابراین چندان به هدایتی روی خوش نشان نداده و کماکان خواهان ادامه فعالیت داریوش مصطفوی به عنوان مدیر عامل است، در همین حال مشغول رایزنی با افرادی است که در حد و اندازه هدایتی به لحاظ مالی باشند و دردسرها و زیاده‌‏خواهی‌‏های هدایتی را هم نداشته باشند. یکی مثل انصاری در استقلال که به رغم اعتبار مالی بالایی که دارد چندان مثل هدایتی زیاده خواه هم نباشد.

از طرفی گفته می‌‏شود افراد صاحب نفوذ دیگری هم که از پشتوانه‌‏های مالی بهتری حتی نسبت به هدایتی برخوردارند پیشنهاد همکاری با پرسپولیس را داده‌‏اند و هدایتی که متوجه این فضا شده رفتن را بر ماندن ترجیح داده است.

اگر چه سازمان تربیت بدنی تا کنون در این خصوص سکوت اختیار کرده و بر ادامه حمایت خود از هدایتی اصرار می‌‏ورزد اما از آنجا که حاضر نیست حمایت خود را از مصطفوی هم کم و کوتاه کند رییس هیات مدیره پرسپولیس دیگر تمایلی به ماندن در این پست تشریفاتی را ندارد.

با این وجود و آنچه که این روزها بیش از هر مورد دیگری هیات مدیره باشگاه پرسپولیس را به خود مشغول داشته است بازیها و نتایج پر فراز و نشیبی است که تیم پرسپولیس در لیگ برتر کسب می‌‏کند و کارشناسان بر این باورند که اگر پرسپولیس این هفته هم نتواند نتیجه مطلوبی کسب کند کار برای ادامه مربیگری افشین قطبی دشوار خواهد شد و به گفته یکی از اعضای هیات مدیره دیگر نمی‌‏توان هواداران و رسانه‌‏ها را با الفاظ بازی داد و از قلب شیر و دل موش سخن به میان آورد!

هیات مدیره پرسپولیس بر این باورند که اگر در بازی این هفته مقابل صبای قم پیروزی بدست نیاید پرسپولیس از قافله قهرمانی عقب می‌‏افتد و دیگر نمی‌‏توان تیم را با حرفهای خوب و وعده‌‏های رنگارنگ جمع و جور کرد. هفته چهاردهم لیگ برتر هفته‌‏ای تعیین کننده برای کادر فنی باشگاه پرسپولیس خواهد بود هر چند که کارشناسان بر این باورند که شکست و پیروزی در بازی این هفته علاوه بر کادر فنی ممکن است تغییراتی را متوجه مدیریت باشگاه هم داشته باشد.
دسته ها :
يکشنبه دوازدهم 8 1387
X